چرا سئو برای وبمستر تازه کار مهم است

Search Engine Optimization

همان طور که اگر عبارت بالا را به فارسی ترجمه کنید به مفهوم بهینه سازی برای موتور جستجو خواهید رسید که می تواند این موضوع را به شما گوشزد کند که گوگل دارای الگورتیم ها و دستورات خاص است که می توان به طور مثال به این اشاره کرد که در سال های اخیر این موتور جستجو با سایت هایی که در خود از تبلیغات بیش از حد و غیر حرفه ای استفاده می کند، را جریمه خواهد کرد و حتی اگر سریع تر مطلبی را به این موتور معرفی کنند آن ها را در رتبه ای پایین تری قرار خواهد داد.

در واقع این دستورات مجموعه هنجار ها و قوانینی است که گوگل با استفاده از الگوریتم های خاص و بروزرسانی های آن ها به وب مستر ها ارائه خواهد داد که نیاز است که وبسایت خود را بر این اساس باز نگری کنند.

برای همین دلیل نیز در سیستم های مدیریت محتوا افزون ها (Plug-in) هایی معروف مانند Yoast برای بهینه سازی سئو در نظر گرفته می شود که شما اِلِمان های خاصی برای معرفی سایت به موتور جستجو هستند، مثلا با استفاده از چند کلمه گوگل موضوعات جزئی وبسایت شما را به راحتی خواهد شناخت و شما را در دسته بندی خاصی قرار می دهد.

همین طور تصاویر وبسایت شما را نیز دسته بندی خواهد کرد و با استفاده از Alt تگ های خاص آن ها را نشان خواهد داد.

در ادامه همین طور به صورت جزئی و دقیق تر با این مفاهیم آشنا خواهید شد.

با ما همراه باشید.

 

مقاله در مورد سئو

چرا سئو برای وبمستر تازه کار مهم است


در دنیای گوگل شاید جالب باشد که بدانید فونت های مورد استفاده در وبسایت شما نیز تاثیر بر سئو خواهند داشت/ 0 نظر / 32 بازدید